שאלות נפוצות

אמינות

מדוע לקנות דרך VMgames ?
אנו מספקים ללקוחותינו מאגר ענק של משחקים במחירים אטרקטיבים ונוחים וכן פלטפורמה פשוטה לשימוש באתר אשר מבצעת סינון בין חנויות רבות אשר שולחות מוצרים לארץ מחול ומאפשרים ללקוח לשלם בכל כרטיס אשראי, אנו מנגישים ללקוח את השפה העברית, לאלו שאינם מרגישים בנוח באתרים בשפה הלועזית.
האם זה בטוח להזמין מהאתר הזה ?
כמובן, אנו מדגישים שאתרינו הוא אמין ומאובטח בפרוטוקול אבטחה גבוהה SSL/TLS ואין לחשוש מהזמנות באתרינו, אנו מדגישים כי ניתוני כרטיסי האשראי אינם נשמרים בשרתינו, אנו משתמשים בחברת הסליקה למטרה זו.
מה אתם מרוויחים כאן ?
אנו גובים עמלות קבועות של 10% למוצר אשר מסייעת לנו לתפעל את האתר וליצור תוכן עשיר ולשפר את השירות והטיפול ללקוח ברמה הגבוהה ביותר במחיר הזול ביותר בשוק הישראלי.

אחריות המוצר

האם יש אחריות על המוצרים ?
המוצר אינו נשלח מחברת Vmgame ונשלח עי ספקים/חנויות אשר נמצאות בחול ומבצעות משלוחים לארץ, במידה וקיבלתם מוצר פגום יש ליצור קשר עם חברת VMgames(לינק), מתחייבת על מוצר תקין, מקורי, במידה וישנה תקלה יש ליצור עימנו קשר.
המוצר אינו תקין, מה עושים ?
במידה וקיבלתם מוצר פגום יש ליצור קשר באתר דרך 'יצירת קשר' ולעדכן את הבעיה ואנו נחזור בהקדם, מומלץ לצלם את החבילה ואת הנזק הנעשה לחבילה ואנו נעדכן להמשך פעולה, יתכן כי הלקוח צריך לשלוח חזרה את המשלוח.

תשלום

כיצד מתבצע התשלום ?
התשלום מתבצע על ידי חברת הסליקה חיצונית וזאת ניתן לעשות בכל כרטיס אשראי, החברה אינה שומרת את פרטי כרטיס האשראי.
באיזה סוג כרטיס אשראי ניתן לביצוע התשלום באתר ?
ניתן לרכוש דרך האתר באמצעות כל סוגי כרטיסי האשראי שפעילים בארץ, למעט כרטיסים נטענים וכרטיסי דיינרס, ייתכן שינויים אשר תלויים בחברת הסליקה בארץ.
ביטול מוצר ?
המערכת הינה מערכת אוטמוטית ולכן לא ניתן לבטל את ההזמנה שנשלחת לספק מיד.

אספקה ומשלוח

זמן המתנה עד לקבלת המוצר ?
זמן המתנה משוערך הוא עד 30 ימי עסקים, אך בפועל תלוי בדואר ישראל, בתקופה האחרונה בוצעו שיפורים רבים בתשתיות של דואר ישראל, ומוצרים רבים מגיעים עד כשבועיים מזמן ההזמנה בממוצע. במידה וההזמנה לא הגיעה לביתכם, נא צרו עימנו קשר בקישור הבא: קישור.
כיצד המוצר נשלח ?
המוצר נמצא בחול, לכן יש צורך בהמתנה של הלקוח עד להגעת המוצר לתא הדואר של הלקוח. לאחר קבלת התשלום, המוצר נארז בחול ונשלח לאחר 1-3 ימי עסקים.
האם יש צורך בשחרור המוצר מהמכס ?
היום בארץ יש פטור ממכס עד ל 75$ (כ-250 שח לערך), לכן אנו לא ממליצים להזמין כמות גדולה של משחקים בהזמנה אחת או בהפרש של זמן קצר בין ההזמנות, המערכת של Vmgames מתריאה ללקוח על עלויות נוספות אשר עלולות להיגבה מהלקוח כולל המכס, במידה ותעברו את הסכום המותר, המכס הינו על אחריותו של המזמין.